Ikona - Bohorodička a vybraní svatí

Tempera na dřevěné desce. Původ - Rusko. Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty od NPÚ přiloženo
Datace: 19. století
Šířka: 30,5 cm, výška: 38,5 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 07.09.2020 20:06 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč