20. Kos - Žně
Signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 45 cm, rámování: 63 x 68 cm
Konec dražby: 13.04.2023 20:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč