20. Měsícem osvětlená krajina
Nejasné signování a datování, Rudbeck 1876? Rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 31 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 32 x 39,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.02.2022 19:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 6 000 Kč