20. Měsícem osvětlená krajina

Nejasné signování a datování, Rudbeck 1876? Rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 31 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 32 x 39,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.02.2022 19:09 SEČ

Zbývá: 17d 8h 21m 12s

Vyvolávací cena: 6 000 Kč