Vize - 3 kusy

signováno a datováno uprostřed tužkou, paspartováno, zaskleno
Technika: lept na kartonu, datace: 1984
Šířka: 8 cm, výška: 11 cm, rámování: 24 x 19 cm

Konec dražby: 11.05.2020 20:03 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč