20. Zrcadlo v dřevěném rámu - XL Formát
zlacený řezaný rám.
Šířka: 26 cm, výška: 64 cm, rámování: 122 x 47 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.04.2022 19:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč