200. Beránek Zdeněk
litografie na papíře Louka, rozměr 13,5x20 cm, rámováno 26x34 cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 150 Kč