200. J. Maleček - Domek u vody
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 36 cm, výška: 50 cm, rámování: 63 x 50 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.02.2023 21:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč