200. Kortus František
Léto na Šumavě, olej na desce, sig. PD, rozměr 121 x 43 cm, rámováno 135 x 57 cm, obraz byl umístěn na ambasádě ve Washingtonu
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč