Boží muka
Autor: František Josef Kraus
(1904 Hodolany - 1976)
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel
Šířka: 30 cm, výška: 41 cm, rámování: 67,5 x 53,5 cm
Konec dražby: 18.12.2023 21:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč