228. Návrh plastiky
Autor: Ladislav Pichl
(1923 Bechyně - 1995 ?)
signováno dole uprostřed, paspartováno a zaskleno
Technika: kresba
Šířka: 13,5 cm, výška: 25 cm, rámování: 37 x 23,5 xm
Konec dražby: 12.08.2020 23:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč