87. Dům na Slovácku
Autor: Emil Holub
(1885 Hradčovice - 1940 Brno)
olej na plátně fixováno na desce, signováno vlevo dole, datováno 1911
Technika: olej na plátně, datace: 1911
Šířka: 35 cm, výška: 49 cm, rámování: 62 x 47 cm
Konec dražby: 07.12.2017 19:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč