201. Hojden Karel 1893-1975

litografie na papíře, sig. PD K. Hojden 1942, Kutající horník, rozměr 17,5x23,5 cm, rámováno 32 x 45 cm

Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč