201. Hojden Karel 1893-1975
litografie na papíře, sig. PD K. Hojden 1942, Kutající horník, rozměr 17,5x23,5 cm, rámováno 32 x 45 cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč