201. Štěpán Josef
Východoslovenská rovina - olej na desce, sig. PD, 121 x 55 cm, rámováno 150 x 83 cm, obraz byl umístěn na ambasádě v Madridu
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč