Orba

Autor: Oldřich Kerhart
(1895 Poděbrady - 1947 Praha)

signováno vpravo dole tužkou a v tisku, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 36 cm, výška: 22 cm, rámování: 40 x 52 cm

Konec dražby: 05.10.2020 22:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč