Na večer soumrak
Autor: Božena Horská Kusá
(1898 Budapešť - 1982 Skuteč)
datováno a název díla na reversu, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: tempera, datace: 1978
Šířka: 72 cm, výška: 56 cm, rámování: 72 x 88 cm
Konec dražby: 18.12.2023 21:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč