Kompozice
Autor: Jindřich Gola
(1940 Ostrava - ?)
signováno a datováno dole uprostřed, zaskleno a nově rámováno
Technika: monotyp, datace: 1964
Šířka: 61 cm, výška: 87 cm, rámování: 92 x 66 cm
Konec dražby: 16.11.2023 21:52 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč