202. 19. století - Muž
Biedermeier porttrét muže, olej na dřevě, mírně poškozeno, rozměr 12 x 16 cm, rámováno 24 x 27,5 cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč