161. Zasněžená vesnice

Autor: Jaroslav Kloc Peregrin
(1894 Nesvačilka - ?)

datováno a signováno vpravo dole
Technika: tempera, datace: 1977
Šířka: 47 cm, výška: 35 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 13.09.2022 20:51 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč