58. Červen v Rodkově
Autor: Jaroslav Kloc Peregrin
(1894 Nesvačilka - ?)
Technika: olej na sololitu, datace: 1999
Šířka: 58 cm, výška: 48 cm, rámování: 68.5 x 79
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.03.2023 20:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč