202. Na rohu ulice
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 41 cm, výška: 22 cm, rámování: 43 x 62 cm
Konec dražby: 17.04.2023 21:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč