231. Horské jezero
Autor: František Šesták
(1935 Sazovice (Zlín) - 2004 Bratislava)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 66 cm, výška: 50 cm, rámování: 65 x 74 cm
Konec dražby: 08.11.2021 22:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč