Zimní krajina

Autor: Bedřich Peroutka
(1880 Praha - 1959 Praha)

signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 40 x 50 cm

Konec dražby: 14.06.2021 20:45 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč