Motocyklové závody

Autor: Bohuslav Suchý
(1907 Praha - 1967 Pardubice)

Signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský popisek
Technika: olej na sololitu, datace: 1960
Šířka: 55 cm, výška: 45,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.12.2020 21:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč