203. 19. století - Žena
Portrét Marie Schode, olej na dřevě, autor určen přípisem na zadní straně nečitelně, rozměr 11 x 14 cm, rámováno 21 x 18 cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč