203. Dobový rám
Zlacený dobový rámeček s reliefním dekorem
Šířka: 10 cm, výška: 10 cm, rámování: 16 x 16 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.09.2021 22:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč