15. Loďka na jezeře
Autor: Fritz Chwala
(1872 ? - 1936 ?)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 53 cm, výška: 43 cm, rámování: 56 x 66 cm
Konec dražby: 07.02.2022 20:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč