307. Pohled do krajiny
Autor: František Vlach
(1941 Praha)
signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm
Konec dražby: 23.04.2023 17:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč