153. Cesta do vesnice
Autor: Oskar Matýsek
(1885 - ?)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: karton
Šířka: 35 cm, výška: 30 cm, rámování: 49 x 52 cm
Konec dražby: 30.11.2021 20:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč