205. Cesta mezi břízkami
Autor: Oskar Matýsek
(1885 - ?)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: monotyp
Šířka: 15 cm, výška: 13 cm, rámování: 35 x 29,5 cm
Konec dražby: 15.03.2022 21:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč