Karel Petrbauer - Podzimní den

Signováno vpravo dole, volný grafický list
Technika: kvaš
Šířka: 22 cm, výška: 30 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.12.2020 21:15 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč