204. Synecký Luboš *1925
Statek, olej na plátně, sig. PD, rozměr 49 x 64 cm, rámováno 60 x 75 cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč