204. U vody
signováno na reversu, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartónu
Šířka: 60,5 cm, výška: 46 cm, rámování: 56 x 70 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 20:46 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč