137. Mikulášská ulice
Autor: Michal Tillner
(1895 Vídeň, Rakousko - 1975 Bratislava)
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: lept
Šířka: 24 cm, výška: 28 cm, rámování: 47 x 34 cm
Konec dražby: 13.09.2021 21:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč