205. Chochola Karel (1893-1942)
Ovoce - olej na plátně , sign. PD, rozměr 45 x 57,5, původní rám 62,5 x 75,5 cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč