205. Zavázal František 1878-??
olej na plátně, sig. PD, datováno 41, Zátiší s ovocem, rozměr 64x80cm, rámováno 80 x 96 cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 600 Kč