146. Ruiny
Autor: Gustav von Mandelsloh
(1806 Varšava (Polsko) - 1880 Vratislav (Polsko))
signováno vlevo dole, na reversu autorský přípis, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 27 cm, výška: 35 cm, rámování: 48,5 x 43 cm
Konec dražby: 07.06.2021 20:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč