Ruiny

Autor: Gustav von Mandelsloh
(1806 Varšava (Polsko) - 1880 Vratislav (Polsko))

signováno vlevo dole, na reversu autorský přípis, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 27 cm, výška: 35 cm, rámování: 48,5 x 43 cm

Konec dražby: 05.10.2020 20:41 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč