Abstrakce

Autor: Luděk Pešek
(1919 Kladno - 1999 Stäfa)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: monotyp, materiál: sololit
Šířka: 41 cm, výška: 66 cm, rámování: 72 x 47 cm

Konec dražby: 05.10.2020 20:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč