Staré bělidlo

Autor: Josef Veselý
(1912 Česká Bělá (Havlíčkův Brod) - 2006 ?)

signováno ve věnování, signováno vpravo dole, určení grafiky vlevo dole textem "orig. lept", paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept, datace: 1957
Šířka: 36 cm, výška: 26 cm, rámování: 45 x 55 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 22.06.2022 19:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč