13. Boží muka u Varvažova
Autor: Jan Bohdan Melichar
(1908 Hradec Králové - 1994)
pravděpodobně signováno pod paspartou, paspartováno, zaskleno, na reversu popis
Šířka: 11,5 cm, výška: 17 cm, rámování: 31 x 21 cm
Konec dražby: 02.02.2023 20:12 SEČ
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 700 Kč