Nový svět III.
Autor: Jan Bohdan Melichar
(1908 Hradec Králové - 1994)
signováno vpravo dole, autorský štítek na reverzu, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 61 cm, výška: 38 cm, rámování: 54 x 77
Konec dražby: 14.06.2023 21:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč