Řím z Villa Borghese
Autor: Jan Bohdan Melichar
(1908 Hradec Králové - 1994)
signováno vpravo dole, autorský štítek na reverzu, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 60,5 cm, výška: 22,5 cm, rámování: 76,5 x 39
Konec dražby: 14.06.2023 21:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč