19. Boží muka u Brlohu (blíže Písku)
Autor: Jan Bohdan Melichar
(1908 Hradec Králové - 1994)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, na reversu popis
Šířka: 10 cm, výška: 12,5 cm, rámování: 35 x 25,5 cm
Konec dražby: 02.02.2023 20:18 SEČ
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 700 Kč