198. Cesta v horách
Autor: Jan Bohdan Melichar
(1908 Hradec Králové - 1994)
Signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 41/160
Technika: litografie
Šířka: 42,5 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 45 x 61 cm
Konec dražby: 07.06.2022 21:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč