67. Na Žižkově
Autor: Jan Bohdan Melichar
(1908 Hradec Králové - 1994)
signováno na reversu, rámováno, provenience: pozůstalost autora
Technika: olej na plátně
Šířka: 84 cm, výška: 59 cm, rámování: 69 x 94 cm
Konec dražby: 09.11.2022 20:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 700 Kč