7. Boží muka na Blatech

Autor: Jan Bohdan Melichar
(1908 Hradec Králové - 1994)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, na reversu popis
Šířka: 12 cm, výška: 16,5 cm, rámování: 33,5 x 27 cm

Konec dražby: 02.02.2023 20:06 SEČ

Aktuální cena: 700 Kč

Zbývá: 3d 3h 19m 7s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč