Rybník Dvořiště
Autor: Jan Bohdan Melichar
(1908 Hradec Králové - 1994)
Signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 84/160, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie
Šířka: 50 cm, výška: 28 cm, rámování: 46 x 67 cm
Konec dražby: 26.09.2023 21:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč