107. Postava
Autor: Václav Menšík
(? - ?)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kresba, datace: 1963
Šířka: 22 cm, výška: 28 cm, rámování: 52 x 45 cm
Stav: dobrý
Konec dražby: 21.01.2021 20:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Pro účast v aukci se stačí přihlásit
Přihlásit se nebo Registrovat