12. Cesta
Autor: Josef Peca
(1923 Klášter - 1982 Praha)
signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 55,5 cm, výška: 79 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 11.12.2018 18:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč