206. Konvolut různých autorů

směs
1. Rámeček s paspartou a sklem: sklo 33,5 x 26 cm / 37,5 x 30 cm rám
2. kresba Muže v klobouku: 30 x 24 cm
3. lept Stín v parném létě, zaskleno: 29 x 22,5 cm / 48 x 38,5 cm rám
4. kresba Muzikanta, zaskleno: 29,5 x 21 cm / 18 x 10 cm pasparta
5. suchá jehla Milenci, zaskleno: 37 x 27 cm / 22 x 14 cm pasparta
6. intarzie ze slámy Květina, zaskleno: 45 x 21 cm / 47,5 x 23,5 cm rám
7. olejomalba Ve městě, volný list: 30,5 x 43 cm / 39,5 x 46,5 cm pasparta
8. olejomalba V krajině, plátno: 50 x 35 cm
9. olejomalba V břízovém hájku, plátno: 35 x 45 cm
10. olejomalba Nad domky, plátno: 40 x 51,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.03.2022 21:03 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč